zamknij

Biznesowe sesje zdjęciowe dla Twojej firmy.

Fotografia biznesowa, fotografia wizerunkowa, fotografia korporacyjna, portrety biznesowe, sesje zdjęciowe pracowników firm i zakładów produkcyjnych.

Fotografia biznesowa to przedstawienie wizerunku firmy w najkorzystniejszym świetle. Przemyślana i profesjonalnie zrealizowana sesja korporacyjna ma zachęcać do skorzystania z usług, budować pozytywne odczucia wobec marki oraz jej pracowników.

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na wykonanie wizerunkowych sesji korporacyjnych dla osób aktywnie reprezentującym firmę. Zdjęcia znajdują szerokie zastosowanie w mediach społecznościowych. Spójna fotografia biznesowa zarządu buduje jednolity wizerunek organizacji.

W niektórych przypadkach wykonywane przez nas sesje zdjęciowe służą budowaniu wizerunku pracodawcy – są wykorzystywane na stronach internetowych w zakładkach kariery oraz w projektowaniu ogłoszeń o pracę – ukazując kulturę i klimat organizacji.

Najczęściej realizowane rodzaje biznesowych sesji zdjęciowych:

Prosper Capital — wizerunkowa sesja zdjęciowa 1

sesje wizerunkowe zarządu i zespołu

Portret biznesowy

portrety biznesowe

Sesja employer brandingowa — DYKA Sp. z o.o. 3

sesje przedstawiające pracowników przy pracy

Deichmann — Sesja employer brandingowa 4

sesje budujące wizerunek pracodawcy

Przygotowanie do sesji

Kluczową rolę w przygotowaniu osób do sesji pełni wizażystka.
To ona dba o odpowiedni makijaż i nienaganną fryzurę. Towarzyszy nam przez całą sesję, wychwytując i poprawiając najmniejsze niedoskonałości.

    Złóż zapytanie

    Poniżej przygotowaliśmy prosty formularz. Wypełnij go i wyślij, odpowiedź otrzymasz tego samego dnia.